Olimpiai rögbi Esztergomban!
Június 13.-án szombaton rendezik a magyar 7's rögbi zárófordulóját!
Felnőttek mellett, utánpótlás torna is zajlik majd az RCH rögbipályán.
Összesen több, mint 150 sportoló fog részt venni az eseményen.
Gyertek és ismerjétek meg milyen ez az olimpai sportág, és szurkoljatok együtt, hogy az Esztergomi Vitézek megvédjék bajnoki címűket!
